zarandok21A dunaújvárosi hívek május 13.-án, a fatimai jelenések 100 évfordulóján, buszos zarándoklaton vettek részt.


Shvoy Lajos székesfehérvári megyéspüspök 1950. december 30-án áldotta meg a Portugáliából kapott Fatimai Szűz Mária-kegyszobrot, létrehozva Alsószentivánon a Fatimai Boldogságos Szűz Mária első magyarországi kegyhelyét.

zarandok41


Májustól októberig minden hónap 13-án a fatimai jelenések tiszteletére ájtatosságokat tartanak Alsószentivánon. A dunaújvárosiak eddig is nagy szeretettel látogatták a kegyhelyet, ahol szentmisén és szentségimádáson vettek részt a többi zarándokhoz csatlakozva.

zarandok31

 

 

   

Miserend  

 

Hétfő

  7:30

Kedd
 18:00
Szerda
  7:30
Csütörtök  18:00
Péntek
  7:30

Szombat

18:00
Vasárnap
Óvárosban

 8:30
 10:30

   

Hirdetés  

Minden hónap első csütörtökön 17:15-kor szentségimádást tartunk templomunkban a Rózsafüzér Társulat közreműködésével. Szentségimádásunk keretében a Prohászka Imaszövetséggel együtt imádkozunk a papi és szerzetesi hivatásokért.
   

n UEA logo


 maria radio