hoviragtura2A rácalmási nagyszigetre mentünk, egy kis gyaloglásra az egyházközség közösségében.

A templom melletti parkolóban találkoztunk. Saját személyautókkal indultunk az evangélikus templomhoz, ahol megnéztük Gálné Then Szilvia „Csodarajzok és mesés képek” című kiállítását. Köszönet Stermeczki András lelkész úrnak a szíves fogadtatásért.

Aztán következett Rácalmás, a szigeti tanösvény, néhány gondtalan, csendes óra a természetben egymással és Istennel.

Megulesz Gabriella

hoviragtura1

tavaszkoszontok1

tavaszkoszontok

 

 

   

Miserend  

 

Hétfő

  7:30

Kedd
 18:00
Szerda
  7:30
Csütörtök  18:00
Péntek
  7:30

Szombat

18:00
Vasárnap
Óvárosban

 8:30
 10:30

   

Hirdetés  

Minden hónap első csütörtökön 17:15-kor szentségimádást tartunk templomunkban a Rózsafüzér Társulat közreműködésével. Szentségimádásunk keretében a Prohászka Imaszövetséggel együtt imádkozunk a papi és szerzetesi hivatásokért.
   

n UEA logo


 maria radio