A Szent Mónika Imaszövetség vezetője: Járki Jánosné

Szent Monika52 éves, három (felnőtt korú) gyermekes édesanya vagyok. A dunaújvárosi polgármesteri hivatal szociális osztályán ügyintézőként dolgozom, szociális munkás a végzettségem.
A dunaújvárosi egyházközségnél képviselő-testületi és kórus tag vagyok.

Kb. tíz éve alakult meg itt nálunk a Szent Mónika Imaközösség 10-12 taggal, melynek vezetője vagyok. Ez egy Erdő Péter bíboros atya által jóváhagyott országos szövetség, évente két alkalommal van találkozója, egyik Budapesten, a másik mindig más-más városban. Olyan édesanyák, nagymamák vesznek részt ebben a közösségben, akik szívügyüknek tartják gyermekeik, unokáik hitéletét.

Hálásak vagyunk édesanyai hivatásunkért és kérjük a Mennyei Atyát, segítsen, hogy jó keresztény édesanyák lehessünk.
Célunk, hogy gyermekeink megmaradjanak hitükben vagy ha letértek erről az útról, akkor mihamarabb visszataláljanak rá.

Járki Jánosné Éva,
a Szent Mónika Imaszövetség vezetője