urnapja 04 Június 18-án vasárnap, Krisztus titokzatos testét, az Oltáriszentséget ünnepelte az Egyház.


Baltási Nándor plébános prédikációjában beszélt az ünnep kialakulásáról, az Oltáriszentség alapításáról és jelentőségéről az életünkben. A hagyományok szerint, énekelve és imádkozva jártuk végig az úrnapi körmenetet, melyet Szeleczky Csaba atya vezetett.

 


A fényképeket Porkoláb Imréné készítette.

   

Miserend  

 

Hétfő

  7:30

Kedd
 18:00
Szerda
  7:30
Csütörtök  18:00
Péntek
  7:30

Szombat

18:00
Vasárnap
Óvárosban

 8:30
 10:30

   

Hirdetés  

Minden hónap első csütörtökön 17:15-kor szentségimádást tartunk templomunkban a Rózsafüzér Társulat közreműködésével. Szentségimádásunk keretében a Prohászka Imaszövetséggel együtt imádkozunk a papi és szerzetesi hivatásokért.
   

n UEA logo


 maria radio